SORISA - Špičková technologie v kosmetickém ošetření obličeje a těla

Prodej předváděcích přístrojů

IMPACT

Kavitační přístroj poslední generace

Přístroj IMPACT přináší skutečnou alternativu chirurgické liposukce. Představuje nejúčinnější řešení v praktickém kosmetickém ošetření těla. IMPACT je určen především k rychlé a účinné redukci objemu lokálně nahromaděného tuku prostřednictvím ultrazvuku o frekvenci 40 KHz, jenž vyvolá v tukové tkáni proces kavitace. Při něm dojde k uvolnění nahromaděného tuku, který je pak odstraněn přirozenou cestou, prostřednictvím lymfatického systému a močových cest.

 

Zaujal mě tento přístroj, chci bližší informace

IMPACT navíc umožňuje kombinaci kavitace s elektroporací a využitím kosmetických přípravků se zpevňujícím účinkem a účinkem proti celulitidě. Kombinace obou technik jejich efekt ještě znásobí. Díky inteligentním hlavicím SMARTCAV je IMPACT nejbezpečnějším, nejúčinnějším a nejpohodlnějším  přístrojem na trhu. Detekční systém umožňuje pouze efektivní práci hlavic a prodlužuje tak jejich životnost.

IMPACT přináší globální účinek v péči o tělo. Neřeší pouze problematiku lokálně nahromaděného tuku, nýbrž během jednoho ošetření redukuje tukové polštářky, zmírňuje celulitidu a zpevňuje pokožku.

 

Rozměry: délka 420 mm, šířka 385 mm, výška 1060 mm.

Hmotnost: 25 kg

Maximální spotřeba: 250 W

Podrobnější prezentace Podrobnější prezentace

Načítám přehrávač...

Náhradní díly