SORISA - Špičková technologie v kosmetickém ošetření obličeje a těla

OŠETŘENÍ OBLIČEJE

MAIG-03

Výhodná, praktická a jednoduchá aplikace kdekoli a kdykoli

Maig-03 je přenosný přístroj určený pro ošetření, která provádí obličejová elektroestetika. Jeho vybavení umožňuje kosmetičce provádět širokou škálu ošetření: hydratační, zpevňující, protivráskové, revitalizační a obecně jakékoli další ošetření, jež vyžaduje obličejová estetika.

 

Zaujal mě tento přístroj, chci bližší informace

Možnosti přístroje:

  • Vysoká frekvence, která nabízí širokou škálu ošetření: zklidňující a uvolňující (přímá aplikace), antiseptické, dezinfekční, ošetření zacelující jizvičky (jiskření) nebo ošetření stimulující a tonizující pokožku (nepřímá masáž).
  • Pasivní cvičení dokáže vyvolat stahy svalů, které vyvolávají zvýšení svalového tonusu. Toto ošetření se doporučuje v případě ochablé pokožky, vrásek nebo při sníženém svalovém napětí.
  • Galvanický proud provádí iontoforézu nebo ionizaci, aby dosáhl proniknutí všech aktivních kosmetických přípravků s elektrickým  nábojem určené polarit. Další možnou aplikací je desinkrustace  pro dosažení hloubkové čistoty pokožky a pro odstranění přebytku mazu z problematických partií.
  • Tepelné ošetření zvyšuje teplotu pokožky, takže dochází ke stimulaci krevního oběhu, růstu buněk, zlepšení výživy a okysličení pokožky. Zároveň s tím se zlepšuje  vstřebávání kosmetických přípravků aplikovaných klasickým  způsobem nebo pomocí ionizace.

 

Rozměry: délka 254 mm, šířka 345 mm, výška 87 mm (u otevřeného přístroje)
Hmotnost: 2,7 kg
Maximální spotřeba: 45 W

Náhradní díly

 

 

Využijte nabídku výhodného pronájmu přístroje
s možností následného odkoupení
.

Požádejte o bezplatnou prezentaci a ukázku přístroje ve Vašem salonu / centru
na telefonním čísle: ČR 296 554 945 nebo SR 031/773 24 04

  • 100% FINANCOVÁNÍ
  • Nákup na splátky
  • splátky 24 až 48 měsíců!