SORISA - Špičková technologie v kosmetickém ošetření obličeje a těla

RADIOFREKVENCE

DEEPHEAT

Regenerace pokožky obličeje a těla pomocí radiofrekvence

SORISA představuje DEEPHEAT, nový koncept v ošetření pokožky obličeje a těla založený na technologii radiofrekvence (1 MHz). Radiofrekvence umožňuje velmi selektivně a bezpečně zvýšit vnitřní teplotu dermis a tukových tkání.

 

Zaujal mě tento přístroj, chci bližší informace

Když hluboké vrstvy tkání dosáhnou trvalé teploty 44 – 45°C, začnou se uvolňovat HSP (Heat Shock Proteins) neboli proteiny tepelného šoku, které vznikají ve fibroblastech. Tyto molekuly chrání strukturu proteinů a kolagenu, brání jeho denaturalizaci a obnovují kolagen narušený v důsledku věku. Regenerační mechanismy později aktivují v samotných fibroblastech syntézu kolagenu a elastinu. Tento mechanismus je nepostradatelný pro zvýšení schopnosti pokožky působit jako opora. To vše vede k omlazení a zlepšení celkového stavu pleti.

Přístroj DEEPHEAT je jedinečný také díky speciálním ošetřením na bázi radiofrekvence v kombinaci se specifickou řadou tří olejů Essential, obsahujících zvláštní složky s účinky na různé defekty pokožky. Při ošetřeních je využíváno i efektu radioporace, která urychluje vstřebávání aktivních látek obsažených v olejích a jejich působení na cílové buňky. Díky radioporaci pronikají tyto složky až k dermis a do subdermálních vrstev.

Přístroj je vybaven třemi vyměnitelnými hlavicemi:

• 2 bipolární hlavice: Bipolární hlavice jsou určeny pro koncentraci tepla do určité oblasti. Jedna  slouží k ošetření obličeje a druhá k ošetření těla. Používají se při lokálnější aplikaci.

• 1 monopolární hlavice: Monopolární hlavice vytváří efekt postupného zahřívání pokožky a podkožních vrstev. Je určena k ošetření rozsáhlejších tělových partií. Zaručuje působení až v oblasti podkoží. Při aplikaci je třeba zpětné destičky.

Díky keramickému povrchu s vysokou rezistencí dosahují hlavice vysoké míry izolace. Je tak zajištěna delší trvanlivost, větší bezpečnost a účinnost.

 • DEEPHEAT PŘEDSTAVUJE OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO:
  • Zlepšení hypotonie pleti.
  • Zvýšení aktivity fibroblastů a syntézy kolagenu.
  • Zlepšení krevního oběhu.
  • Snížení procenta tuku.
  • Redukci celulitidy.

Vzhledem ke kombinaci technologie s kosmetickými přípravky Essential je DEEPHEAT nejmodernějším a nejbezpečnějším přístrojem pro kapacitní radiofrekvenci na trhu.

 

 

Rozměry: délka 580 mm, šířka 530 mm, výška 1.115 mm

Hmotnost: 20 kg

Maximální spotřeba: 300 W

Frekvence: 1 MHz

 

Podrobnější prezentace Náhradní díly