SORISA - Špičková technologie v kosmetickém ošetření obličeje a těla

KAVITÁCIA

IMPACT

Kavitační přístroj poslední generace

Přístroj IMPACT přináší skutečnou alternativu chirurgické liposukce. Představuje nejúčinnější řešení v praktickém kosmetickém ošetření těla. IMPACT je určen především k rychlé a účinné redukci objemu lokálně nahromaděného tuku prostřednictvím ultrazvuku o frekvenci 40 KHz, jenž vyvolá v tukové tkáni proces kavitace. Při něm dojde k uvolnění nahromaděného tuku, který je pak odstraněn přirozenou cestou, prostřednictvím lymfatického systému a močových cest.

 

Zaujal mě tento přístroj, chci bližší informace

IMPACT navíc umožňuje kombinaci kavitace s elektroporací a využitím kosmetických přípravků se zpevňujícím účinkem a účinkem proti celulitidě. Kombinace obou technik jejich efekt ještě znásobí. Díky inteligentním hlavicím SMARTCAV je IMPACT nejbezpečnějším, nejúčinnějším a nejpohodlnějším  přístrojem na trhu. Detekční systém umožňuje pouze efektivní práci hlavic a prodlužuje tak jejich životnost.

IMPACT přináší globální účinek v péči o tělo. Neřeší pouze problematiku lokálně nahromaděného tuku, nýbrž během jednoho ošetření redukuje tukové polštářky, zmírňuje celulitidu a zpevňuje pokožku.

 

Rozměry: délka 420 mm, šířka 385 mm, výška 1060 mm.

Hmotnost: 25 kg

Maximální spotřeba: 250 W

Podrobnejší prezentácie Podrobnejší prezentácie

Načítám přehrávač...

Náhradné diely

 

 

Využijte ponuku výhodného prenájmu prístrojov
s možnosťou následného odkúpenia.

Požiadajte o bezplatnú prezentáciu a ukážku prístroja vo Vašom salóne/centre
na telefónnom čísle: ČR 296 554 945 alebo SR 031/773 24 04

  • 100% FINANCOVÁNÍ
  • Nákup na splátky
  • splátky 24 až 48 mesiacov!